آقای رفسنجانی، مگر آبرو و اعتباری هم داشتید و دارید که می خواهید آنرا به دست بگیرید؟!


 

هاشمی رفسنجانی، که در نیم ساعت آخر وقت مقرر برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات، به وزارت کشور جمهوری سراسر ریاکاری اسلامی رفت، و خودش را برای امر کاندیداتوری معرفی نمود؛ اما در نشست خبری که بعد از نامنویسی هر نامزد انتخاباتی تشکیل می شود شرکت نکرد. ولی روز بعد از آن، با انتشار دادن بیانیه ای، ضمن برشمردن دلایل و اهداف خویش جهت شرکت در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، خطاب به همه مردم کشور گفته است: » آمده ام که آبرو و اعتبارم را به دست بگیرم. «!

 

در اینجا لازم است که از او بپرسیم، آیا ایشان اصولا آبرو و اعتباری داشته و دارند که بخواهند آنرا در دست بگیرند؟ البته این امر در مورد همه مسؤلان بی خرد و ستمگر این رژیم خودکامه و ضد بشری مصداق دارد. هیچیک از این نامردمان، جز به موقعیت شخصی خودشان به هیچ مورد دیگری نمی اندیشند؛ شیخ و ملاّ و غیر آخوند هم ندارد، رهبر کبیرشان خمینی جلاد، که از سوی سازمان سیا و وزارت امور خارجه شیطان بزرگ، برای براندازی حکومت پادشاهی در ایران، میلیاردها دلار رشوه گرفته بود؛ تنها هدفش ضدیت با پادشاه فقید ایران نبود؛ بلکه در نظر داشت که این صنف فقیر و بی هویت آخوند در اجمتاع ایران را، با همه لیاقتی که نداشته و ندارند؛ به ثروت و جاه و جلال برساند. بقیه اینها هم که پس از گور به گور شدن خمینی، پا جای پای آن پیرخرفت گذاشته و خط مشی وی را پی گرفته اند؛ به عنوان بازماندگان خلف! خمینی مستبد و جنایتکار، مفهومی به نام ایران و ایرانی، برایشان کوچکترین معنائی ندارد؛ و جز به منافع خویشتن نمی اندیشند!

 

هاشمی رفسنجانی، هیچوقت و در هیچ مقطعی از طول این حکومت ننگین، چه در مقام ریاست مجلس شورای اسلامی،  چه درپست ریاست جمهوری، و چه هم اکنون که در نقش ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، در هر پایگاه و مقامی که ایفای نقش نموده؛ تا کنون به کمتر پرسشی پاسخ صریح داده است. ولی یکی از دختران رفسنجانی، در جواب خبرنگارانی که دلیل تصمیم گیری هاشمی در لحظات انتهائی مهلت برای ثبت نام را جویا شده اند؛ علت آنکه پدرش در آخرین دقایق از آخرین روز مهلت ثبت نام، اقدام به این کار نموده را، یک تماس تلفنی بیان کرده است!

 

عده ای می گویند این تماس تلفنی از دفتر آیت الله سیستانی بوده؛ برخی نیز بر این باورند که این تلفن از بیت رهبری و از سوی نزدیکان خامنه ای صورت گرفته است. چنین خزئبلاتی فقط می توانند در گوش عوام فرو بروند؛ اما خواص می توانند بخوبی دریابند، که اشاره به این تلفن مبهم، تنها می تواند دروغ آشکاری بر این حقیقت باشد؛ که چون رفسنجانی اعلام نموده بود: » اگر رهبر دستور بدهد در این انتخابات شرکت می کنم. » از دسته همان مکاری های وی می باشد، که به چند دلیل و جهت خام نمودن مردم، از خویش درآورده؛ و به فرزندانش نیز آموخته، به خبرنگاران کنجکاو چنین سخنی را بگویند؛ تا او که از خدا می خواسته امکان شرکت در انتخابات را داشته باشد، ولی به خاطر کهنسالی ممکن است طبق قوانین از سوی شورای نگهبان رد ّ صلاحیت بشود؛ نیرنگ تلفن نیم ساعت قبل از به پایان رسیدن وقت معین ثبت نام را مطرح بسازند!

 

اگر حتی به صورت ظاهری هم مردم قبول بکنند، که هاشمی بر اساس آن تلفن کذائی اقدام به ثبت نام خویش کرده است؟ معنایش این خواهد بود که اعضای شورای نگهبان نیز، امر رهبری را ملاک قرار داده و بگویند، چون رهبر انقلاب اینگونه مصلحت دانسته اند، به خاطر مصالح نظام حکومت شان، کهولت سن هاشمی رفسنجانی نخواهد توانست جلوی شرکت وی در انتخابات را بگیرد!

 

روباه مکار انقلاب، در بیانیه ای که منتشر کرده، دلائل تصمیم گیری خودش جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم را شرح داده است. که در اینجا به مهمترین آنها اشاره می شود: توصیه های ضمنی و مستقیم برخی از مراجع، گروههای گوناگون دانشگاهیان، حوزه ها و امامان جمعه، احزاب و اصناف، هنرمندان و روشنفکران، کارگران و کشاورزان، خانواده های شهداء نامیده است!

 

بعضی از برنامه های انتخاباتی خودش را نیز با اشاره به اهمیت : تعیین سرنوشت کشور در این برهه حساس از تاریخ مملکت، که موجب می گردد تا او باری دیگر خویشتن را، در معرض رأی و نظر مردم قرار بدهد. هاشمی این کار را عمل کردن به وظیفه و تکلیف انقلابی و تاریخی نامیده است!

 

وی در نظر دارد که در صورت انتخاب شدن، به اقدامات زیر دست بزند: به کسانی که ادعای ناکارآمد بودن نظام را دارند پاسخ قاطع بدهد. وی مدعی است که از طریق ایجاد اعتماد، گردآوری همه سلیقه ها و طیف های درون نظام، و حضور مدیران با تجربه و دلسوز، که بخشی از آنان با برخوردهای تنگ نظرانه و افراطی، منزوی یا خانه نشین شده اند؛ می توان کارهای خوب و مثبتی که به نفع همه باشد را به انجام رساند؛ و به کسانی که نظام را ناکارآمد می دانند پاسخ قاطعی ارائه داد. هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اعتدال، قصد دارد که اعتلای ایران اسلامی، و تقویت مکتب اهل بیت را، بالاتر از توجه  به تعریف ها و تمجیدهای اختلاف برانگیز دشمنان دانا، و تهدید و بد اخلاقی و تخریب دوستان نادان قرار بدهد!

 

هاشمی رفسنجانی در این بیانیه آورده است: » آبرو و اعتبارم را که درطول این نیم قرن گذشته از انقلاب اسلامی و مردم گرفته ام؛ برای اسلام، انقلاب، و مردم و اعتلای میهن به دست می گیرم؛ و با تأکید بر اعتدال، پا به میدانی می گذارم، که قبلا پس از سالهای جنگ 8 ساله حزب بعثی علیه ایران، که نتیجه آن ویرانی 5 استان کشور، و نابودی زیرساخت ها و امکانات بود تجربه کرده بودم. «!

 

 رفسنجانی در این بیانیه، خواستار تلاش همه ایرانیان با قومیتها، زبانها، مذاهب و ادیان، و حتی سلیقه های مختلف سیاسی شده؛ و از مردم خواسته است با حضور در انتخابات، فصلی تازه در تاریخ معاصر ایران رقم بزنند!

 

لازم است به وی گوشزد بکنیم، آقای شیخ علی اکبر هاشمی رفسنجانی، خوب است بدانید که دیگر کور خوانده اید؛ مردم ایران آن موقعی که فریب این لفّاظی های شما و یاران بدتر از خودتان را می خوردند؛ دست منحوس و فریبکار همگی تان تا این حد برای آنها باز نشده بود. اکنون ایرانیان میهن پرست، به نیکی می دانند که از همان آغاز حرکت به اصطلاح انقلابی شما نیرنگ کاران، نمی بایست به سخنان یاوه و دور از حقیقت مشتی آخوند روضه خوان قدرت پرست، گوش فرا می دادند و مملکت آرام و سربلند و خوشنام خویش را به دست شما نوکران اهریمن می سپردند!

 

مردم رنجدیده ایران، که متأسفانه در دام کفتارهای لاشخوری همچون شماها گرفتار شده اند؛ خوشبختانه در کوره داغ مصیبت هائی که رژیم منفور حکومت پلید اسلامی تان برای این ملت فهیم به وجود آورده؛ فولادهای آبدیده ای شده اند که بدانند هرگز در این حکومت فاسد، پای صندوق هیچ انتخاباتی نروند؛ و همه تلاش خود را برای برپائی یک انتخابات آزاد به کار بگیرند. کوسه نالایقی را چه به داشتن آبرو و اعتبار؟!

بهار 2572 آریائی هلند

محترم مومنی روحی

Advertisements

2 دیدگاه

  1. مه 15, 2013 در 6:03 ق.ظ.

    TA ESLAM,E JANI DAR IRAN ZAMIN HAST HAMIN AST, DOROOD BE SATTAR,E BEHESHTI VA NASRIN,E SOTOUDEH

  2. مه 15, 2013 در 7:02 ق.ظ.

    […] آقای رفسنجانی، مگر آبرو و اعتباری هم داشتید و دارید که می خواهید آنرا به دست بگیرید   ـ۲۴۰ کلیک […]


پاسخی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: